-

Hakkımızda

GRIS & BLANCO 2000’li yılların başlarında globalleşen dünya neticesinde Türkiye’nin bijuteri sektörü, dünyada kendine öncelikli bir yer edinmiştir. Türk bijuteri sektörünün gelişme dönemine girmesiyle Avrupalı ve Amerikalı kullanıcıların yüksek kaliteli ve insan sağlığını gözetir şekilde insan sağlığına uygun ürün ihtiyacını karşılamak amacıyla sektörün ihracaat lideri ileri gelen firmalarının desteğiyle 1998 yılında kuruluşumuzu gerçekleştirdik. Sektöre giriş yaptığımız ilk zamanlarda sektörde yapılan yanlışları gözlemleme fırsatını bulduk. Sektördeki en önemli yanlışların başında farklı sektörlerde sezonluk yavaşlamalar sonucu oluşan kazanç kayıplarının önlenmesi amacıyla bijuteri üretimi yapılmasıydı. Aynı zamanda bijuteri sektöründe hizmet veren firmalar dahi bijuteri sektörünü geçici bir gelir kapısı olarak görüyorlardı. Bu durumlar Bijuteri sektörü ve Türkiye için büyük kayıplara yol açmaktaydı. Biz Gris&Blanco olarak bijuteri sektörünü tam zamanlı işimiz olarak görüyoruz. Yatırımlarımızı bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Kuyum ve mücevherat sektöründe kullanılan yüksek teknolojili makina ve teçhizatları değerli müşterilerimize hizmet vermek için kullanıyoruz. Büyük çoğunlukla bijuteri sektöründe kullanılan çağdışı kalmış makina ve teçhizatların ürünlemizin kalitesini olumsuz yönde etkilemesine izin vermiyoruz. Yenilikçi,çağdaş insane ve doğaya saygılı bir biçimde burda sayamayacağımız bir çok tarzda takıyı,ara malzemeyi üretiyor siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. DAHA ÖNCE BİZDEN ÜRÜN ALMAMIŞ OLABİLİRSİNİZ. İDDİA EDİYORUM Kİ BİZİM ÜRÜNLERİMİZİ KULLANDINIZ.
GRIS & BLANCO Akasya Sk. Keresteciler Sitesi No: 6 Güngören / İstanbul Gsm: 0533 145 98 77 E-posta: info@grisblanco.com https://www.etsy.com/shop/GRISBLANCO1?ref=profile_header Web: www.grisblanco.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın